נעים להכיר!

שמי אביבה רז ואני מעצבת פנים המתמחה בתכנון ועיצוב של בתי עסק וחללים מסחריים. בוגרת המסלול לעיצוב ואדריכלות פנים של האוניברסיטה הפתוחה ובוגרת סטודיו B6 לעיצוב חללים מסחריים.

אני מאמינה שעיצוב העסק איננו בגדר מותרות, ושפרויקט מסחרי מוצלח הוא כזה שמעורר רגש וחוויה אישית ושאת התמורה מקבלים הן בהיבט העסקי כלכלי והן בהיבט הוויזואלי המושך.

עם ניסיון של למעלה מעשור בליווי מעל 50 פרויקטים ברחבי הארץ, בתכנון ובנייה ושל למעלה מ-10,000 מ"ר של חללים מסחריים ובתי מגורים.

עיצוב הינו תחום שקל מאוד להיסחף בו לכיוונים של טעם אישי ומצבי רוח זמניים. לכן, חשוב לי ליישם מסגרת יציבה ומוקפדת של עקרונות שיובילו את הפרויקט לתוצאה האפקטיבית ביותר, כזאת שמשיגה את המטרות, במיוחד כאשר מדובר על עסקים.

נוכחות לכל אורך הדרך, אני איתך:
להקשיב ולהבין מה הוא החזון של העסק, מה היעדים שלו ומה הוא צריך לשדר. לתכנן את המרחב לפי היעדים הנדרשים באופן פונקציונאלי, פרקטי, מזמין ואסתטי. ליצור חווית לקוח תוך שילוב נגישות, יעילות, תחושה נעימה וחווית קניה מוצלחת וחוזרת.

לצלוח את התהליך תוך ניהול מקסימלי של התקציב, עמידה בלוח זמנים וקבלת לקוח מרוצה.

יחד נזהה את המגבלות והאתגרים שיעלו לאורך הדרך, המטרות והחלומות, ועם הכלים המקצועיים שרכשתי המשולבים בידע עצום שנלמד לאורך שנים, אין לי ספק שנגיע לפתרון המוצלח והמרשים ביותר עבור העסק שלך.

לעצב את החלל המסחרי שלך

בשביל זה אני כאן, להכיר, לתכנן, לעצב לפתור בעיות מורכבות, ליצור חווית לקוח תוך שילוב נגישות,
יעילות, תחושה נעימה וחוויות קניה מוצלחת וחוזרת.

אשמח לעזור לכם להפוך את הרעיון למציאות מעוצבת.